automatické vratové a bránové systémy

Sekční vrata - popis

Princip sekčních vrat je řešen výsunem jednotlivých sekcí umístěných ve vodících drahách podél zdi pod strop tak, aby vrata co nejméně zasahovala do pracovního prostoru garáže. Celý systém vodících drah a ostatních konstrukčních prvků (pružiny, panty, vodící kolečka, vodící dráha, torzní trubka ...) je chráněn proti korozi žárovým pozinkováním. Váhu sekčních vrat eliminují jako protizávaží torzní pružiny, které jsou individuálně vyráběny dle rozměrů a váhy vrat.

Sekční vrata jsou vyráběna ze sendvičových panelů s 45 mm izolací polyuretanem a přerušeným tepelným mostem. Celoobvodové těsnění zaručuje zamezení únikům tepelných ztrát.

Jednotlivé sekce lze kombinovat s celohliníkovými prosklenými sekcemi nebo okny do panelu, případně i vstupními dveřmi. Základním barevným odstínem je barva dle stupnice RAL, avšak vrata lze vyrobit i v několika typech imitace dřeva.

Rolovací vrata - popis

Se využivají nejčastěji tam, kde není místo pro zajetí vrat např. u hal s jeřábovou dráhou. Vrata jsou složena z jednotlivých lamel (55, 77, 85, 98, 102mm) či sendvičů, které se navíjí na hřídel poháněnou motorem. Možnosti různých typů prosklení a barevných kombinací.

Rolovací vrata jsou vyrobena z ocelových nebo hliníkových profilů, zateplená nebo nezateplená, se surovým nebo eloxovaným povrchem v odstínech barev dle vzorkovnice RAL, s okýnky a ventilačními výřezy. Vrata menších velikostí lze ovládat ručně nebo pomocí trubkového pohonu, větší vrata jsou vybavena nástrčným pohonem, s možností využití různých ovládacích prvků.

 

sekční vrataOGL_s_oknyOPALPOP_s_oknysekcni_do_podzemnich_garazisekcni_do_podzemnich_garazi

rolovackyrolovacky_2rolovacky_montazrolovacky_prumysl

Ke stažení přehledný leták s orientačními cenami AVABS industrial (pdf).